Chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým spoluobčanom, ktorí mali dôveru v moju kandidatúru na post primátora Bratislavy. Veľké ďakujem patrí 2010 voličom, ale aj ostatným  Slovákom nežijúcich v Bratislave, ktorí mi fandili. Taktiež ďakujem aj priateľom, ktorí mi pomáhali pri predvolebnej kampane, kde sme spoločne rozniesli po celej Bratislave sedemdesiattisíc letákov, pomáhali mi pri videách, s ktorými sme upozorňovali na skutočnosti  a udalosti v predvolebnom zápase o Bratislavu.  Taktiež ďakujem strane; Slovenská národná jednota – strana vlastencov, ktorá ma nominovala za kandidáta na post Primátora Hlavného mesta Bratislavy.  Taktiež ďakujem rádiu Slobodný vysielač a TV Bratislava, ktoré nezištne informovali  a dali rovnaký priestor pre všetkých 10 kandidátov na funkciu primátora Bratislavy.

Komunálnymi voľbami  2018 sa nič nekončí a treba pokračovať v zápase o suverenitu- zvrchovanosť  Slovenska, o občanov Slovenska a ich práv na lepší život u nás doma.

S pokorou prajem voličom Matúša Valla, aby im vyšlo to čo im sľuboval pred komunálnymi voľbami, ale úprimne poviem, že som aj sklamaný, že Bratislava pravdepodobne naberie iné kontúry a raz Hlavného mesta Bratislavy.

Ja osobne zostanem verný Bratislave – Slovensku a budem pomáhať všetkým spoluobčanom ak budú porušované práva a právom chránené záujmy fyzických a právnických osôb.