V Bratislave pre nezodpovednú komunálnu politiku, Bratislava došla už  o viac ako štyridsať športových ihrísk.

Teraz máme prísť o ďalšie futbalové ihrisko v Mestskej časti Ružinova, kde hrajú futbal naše deti.

Škoda, že TV JOJ neuviedla celú moju odpoveď  a vystrihla len časť so slovami „Šport musí byť zachovaný to je najdôležitejšie“. Moja celá odpoveď bola rozsiahlejšia. „Šport musí byť zachovaný, to je najdôležitejšie. A aj preto som sa rozhodol kandidovať na primátora Bratislavy, aby som zamedzili likvidácii športovísk v Bratislave. Likvidáciu športovísk chystajú aj ďalší kandidáti na primátora  a to Ján Mrva vo Vajnoroch s Nesrovnalom, keď z bývalého Vajnorského letiska, ktoré v územnom pláne, má slúži na šport a oddych  chcú zmenu územného na vybudovanie nového sídliska pre 15 tisíc ľudí „Nové Vajnory“.  Celý obsah môjho vyjadrenia sa bohužiaľ nezverejnil.  

 Plocha Staré letisko Vajnory je najväčšia svojho druhu v územnom pláne Bratislavy, venovaná funkcii šport, telovýchova a voľný čas . Aktuálne súhlasné stanoviská vedenia Vajnôr totiž podporujú zmenu územného plánu na letisku, ktorým by sa spustila výstavba novej štvrte prevažne viacpodlažných bytoviek pre vyše 15.000 obyvateľov. Občania mestskej časti Vajnory  sa proti Mrvovi búria a žiadajú referendum. Ja osobne po zvolení na poste primátora toto referendum od Jána Mrvu pre Vajnorčanov urobím. Lebo v Bratislave musí mať posledné slovo občan a nie developer.

Taktiež som TV JOJ povedal, že: ako primátor mesta ružinovské  futbalové ihrisko pre naše deti zachránim a to tak, že vlastníkovi pozemku pod futbalovým ihriskom FC Ružinov mesto ponúkne na výmenu iný pozemok, aby naše deti mohli hrať ďalej futbal. Bohužiaľ ani toto TV JOJ neuverejnila.

Pozrime sa kto je vlastníkom pozemkov pod FC Ružinov Bratislava: Vlastníkom pozemkov je spoločnosť BETA Group spol. s.r.o. Stopercentným vlastníkom tejto spoločnosti je spoločnosť INVESTPOINT s.r.o. a zas túto spoločnosť vlastní Cyperská spoločnosť ROVITOLL LIMITED. Takže naše deti vyháňa za účelom zisku, ziskuchtivý developer,  ktorý v konečnom dôsledku odlieva zisk za hranice Slovenska do daňového raja na Cypre. Verte či nie, toto pod mojím vedením mesta tu skončí. Developeri už tu nebudú pánmi, ale občania.

Keď som sa rozhodol kandidovať na primátora Bratislavy, tak to len preto, aby som chránil práva Bratislavčanov.